S.S.S

Pensan Kidz kuru kalem boyaların özellikleri nelerdir?

Pensan Kidz kuru boya kalemleri çocukların sağlığı dikkate alınarak yüksek kalite standartlarında Türkiye’de üretilmiştir. Pensan Kidz boya kalemleri SB uç kırılmalara karşı özel yapıştırma teknolojisi ile üretilmektedir bu nedenle mükemmel ve kaliteli yazım sağlar.

Pensan Kidz Keçeli kalemlerin özellikleri nelerdir?

Pensan Kidz Keçeli Kalemlerin mürekkebi su bazlıdır ve gıda boyasından üretilmiştir. 15 gün boyunca kapağı açık bir şekilde kalabilir. Rahat boyamayı sağlayan kalın ucu ve ergonomisi ile maksimum performans sağlar. Pensan Kidz keçeli kalemler piyasadaki en uzun metrajlı boyama sağlayan tek keçeli kalemdir.

Pensan tükenmez kalemlerin son kullanma tarihleri var mıdır?

Evet. Raf ömrü tükenmez kalemlerimiz üretildiğinden itibaren 2 senedir.

Pensan tükenmez kalemleri yaklaşık kaç metre yazabilir?

Bu cevap her kalemin bilya ölçüsüne göre değişebilir.Pensan 0.5mm tükenmez kalemler yaklaşık 3000 metre yazım uzunluğuna , 0.7mm tükenmez kalemler 2500 metre yazım uzunluğuna ve 1.0mm tükenmez kalemler ise 2000 metre yazım uzunluğuna sahiptir.

Pensan Kidz suluboyalarının özellikleri nelerdir?

Pensan Kidz Sulu Boyalarımızda kesinlikle azo boya kullanılmamaktadır. Sulu boya tabletleri için hazırlanan toz preparat çok güçlü hidrolik preslerde preslenerek tablet halini alır. Bu işlem sayesinde maksimum kullanım ve kaliteli boyama sağlar. Pensan Kidz sulu boyalar mükemmel bir örtücülük sağlar. En iyi performansı almak için az miktarda sui le kullanılması gerekmektedir.

Ortalama bir tomruktan kaç tane kurşun kalem yapılır?

Bir tomruktan 3000 adet kurşun kalem yapılır.

Kurşun kalem yapımında hangi ağaç kullanılır?

Ülkemiz düz ve işlenilebilir bir yapıya sahip olduğu için yerli üretim olan endüstriyel Kanada Kavağı kullanılır. Kanada Kavağı endüstriyel amaçlı olduğundan sürekliliği olan ve yerel çiftçiler tarafından plantasyona sahip bir ağaçtır.

Aradığımı Bulamadım

Bilgilendirme

Mağazamız hazırlık aşamasındadır.


Bilgilendirme

YouTube sayfamız hazırlık aşamasındadır..