Pensan Neon Gel
Ofis 1
Ofis 2

Pensan Ofis / Yazım

Jel Kalemler

Ofislerin ve öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan jel kalemler bir çok farklı ihtiyaca göre tasarlanır. Kalemlerimizi tasarlarken hem şık hem de kaliteli olduğundan emin oluruz. Konfor, sadelik ve yüksek performans arayan tüketicilerimizi Pensan’ın modern tarzı ile buluşturuyoruz. Pensan jel kalemleri yüksek kaliteli akışkan ve parlak mürekkep teknolojisi ile üretilmektedir bu nedenle mükemmel ve kaliteli yazım sağlar. Tüm jel kalemlerimiz İstanbul’daki fabrikamızda üretilmektedir.

Pensan Ofis / Yazım

Tükenmez Kalemler

Ofislerin vazgeçilmezleri arasında yer alan tükenmez kalemler bir çok farklı ihtiyaca göre tasarlanır. Kalemlerimizi tasarlarken hem şık hem de kaliteli olduğundan emin oluruz. Konfor, sadelik ve yüksek performans arayan tüketicilerimizi Pensan’ın modern tarzı ile buluşturuyoruz. Pensan tükenmez kalemleri ekstra düşük akışkanlı mürekkep teknoloji ile üretilmektedir bu nedenle daha kaliteli yazım sağlar. Tüm tükenmez kalemlerimiz İstanbul’daki fabrikamızda üretilmektedir.

Pensan Ofis / Yazım

Markörler

Pensan modern dünyanın gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli ürün portföyünü geliştirmektedir. Özellikle ofislerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Markör kalemler bir çok farklı ihtiyaca göre tasarlanır. Kalemlerimizi tasarlarken hem şık hem de kaliteli olduğundan emin oluruz. Konfor, sadelik ve yüksek performans arayan tüketicilerimizi Pensan’ın modern tarzı ile buluşturuyoruz. Pensan Markör kalemleri gelişmiş teknoloji ile üretilmektedir bu nedenle daha kaliteli yazım sağlar.

Pensan Ofis / Yazım

Kurşun Kalemler

Ofislerin ve öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan kurşun kalemler bir çok farklı ihtiyaca göre tasarlanır. Kalemlerimizi tasarlarken hem fonksiyonel hem de kaliteli olduğundan emin oluruz. Kalite ve yüksek performans arayan tüketicilerimizi Pensan’ın modern tarzı ile buluşturuyoruz. Pensan kurşun kalemleri SB uç kırılmalara karşı özel yapıştırma teknolojisi ile üretilerek mükemmel ve kaliteli yazım sağlar. Çocukların sağlığı dikkate alınarak yüksek kalite standartlarında Türkiye’de üretilmiştir.

Pensan Ofis / Yazım

Silgiler

Pensan modern dünyanın gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli ürün portföyünü geliştirmektedir. Özellikle ofislerin ve öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan silgiler bir çok farklı ihtiyaca göre tasarlanır. Silgilerimizi tasarlarken hem fonksiyonel hem de kaliteli olduğundan emin oluruz. Kalite ve yüksek performans arayan tüketicilerimizi Pensan’ın modern tarzı ile buluşturuyoruz. Pensan silgiler toz bırakmayan, PVC ve lateks içermeyen yüksek kalitesi ile ekstra yumuşaktır bu nedenle temiz bir silim sağlar. Çocukların sağlığı dikkate alınarak yüksek kalite standartlarında üretilmiştir.

Pensan Ofis / Yazım

Versatil Kalemler

Pensan modern dünyanın gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli ürün portföyünü geliştirmektedir. Özellikle ofislerin ve öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan versatil kalemler bir çok farklı ihtiyaca göre tasarlanır. Kalemlerimizi tasarlarken hem fonksiyonel hem de kaliteli olduğundan emin oluruz. Kalite ve yüksek performans arayan tüketicilerimizi Pensan’ın modern tarzı ile buluşturuyoruz. Pensan versatil kalemleri ucun kırılmasını önleyen saklama sistemi ile kolay ve güvenilir bir kullanım sağlar. Kırılmaya karşı dayanaklı esnek min ile uzun süre dayanır. Japonya’da üretilmiştir.

Bilgilendirme

Mağazamız hazırlık aşamasındadır.


Bilgilendirme

YouTube sayfamız hazırlık aşamasındadır..